Bimar HF 198 0 recenzií
teplovzdušný ventilátor Bimar HF 198, cirkulačný, vhodný pre miestnosť s rozlohou cca 20 m², nastaviteľný termostat, 4 nastavenia stupňov výkonu: Vypnuté/Ventilátor/Eko (1000... Celý popis
58,99 €
Doprava zdarma, Na sklade
Odporúčaná ponuka Dr.Max lekáreň Do obchodu
Bimar HF 198
Najlacnejšie ponuky (3) Bimar HF 198 96% (38 052×)Na sklade 1 ocenenie
Teplovzdušný ventilátor Bimar HF 198
Teplovzdušný ventilátor Bimar HF 198
90% (878×)Info v obchode 1 ocenenie
Teplovzdušný ventilátor Bimar HF 198 (Bimar HF198)
Teplovzdušný ventilátor Bimar HF 198 (Bimar HF198)
Recenzie (0) Bimar HF 198 Hodnotenia produktu Bimar HF 198
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu teplovzdušný ventilátor Bimar HF 198, cirkulačný, vhodný pre miestnosť s rozlohou cca 20 m², nastaviteľný termostat, 4 nastavenia stupňov výkonu: Vypnuté/Ventilátor/Eko (1000 W)/Rýchly ohrev (2000 W), cyklónová funkcia, indukčný motor, hrebeňový typ odporového drôtu, stupeň krytia IP20, plastové telo, otočná vykurovacia hlava, rukoväť na prenášanie , napájanie 220-240 V, 50/60 Hz, maximálny príkon 2000 W
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Parametre produktu Zobraziť ďalšie parametre
{"Obľúbené kategórie":[["Ploskačky","https://ploskacky.heureka.sk/"],["Náhradné klávesy","https://nahradne-klavesy.heureka.sk/"],["Interiérové dvere","https://interierove-dvere.heureka.sk/"],["Leštiace kotúče na autá","https://lestiace-kotuce-na-auta.heureka.sk/"],["Pánske spodky","https://spodky.heureka.sk/"],["Katalytické lampy Lampe Berger","https://katalyticke-lampy.heureka.sk/f:21397:587945/"],["Kotly na drevo","https://kotly.heureka.sk/f:27801:1/"],["Doplnky stravy s chrómom","https://doplnky-stravy.heureka.sk/f:42515:47785171/"],["Olejové vitamíny a doplnky stravy","https://doplnky-stravy.heureka.sk/f:19096:8427129/"],["Konzervy pre psy pre zdravú kožu a srsť","https://konzervy-pre-psov.heureka.sk/f:39977:42165152/"]],"Vybrané značky":[["Teplovzdušné ventilátory Silvercrest","https://teplovzdusne-ventilatory.heureka.sk/f:5068:29309328/"],["Teplovzdušné ventilátory Verk","https://teplovzdusne-ventilatory.heureka.sk/f:5068:8888765/"],["Teplovzdušné ventilátory JEVI","https://teplovzdusne-ventilatory.heureka.sk/f:5068:30324943/"],["Teplovzdušné ventilátory Einhell","https://teplovzdusne-ventilatory.heureka.sk/f:5068:146093/"],["Teplovzdušné ventilátory Güde","https://teplovzdusne-ventilatory.heureka.sk/f:5068:144358/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať sadu náradia do dielne?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-sadu-naradia-do-dielne-c3054-20216/"],["Ako vybrať luk?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-luk-c4436-20292/"],["Ako vybrať badmintonovú raketu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-badmintonovu-raketu-c1074-19472/"]],"Vybrané produkty":[["Tesco Eidam 45% údený 250 g","https://syry.heureka.sk/tesco-eidam-45-udeny-250-g/"],["iRobot Roomba 4655989","https://kefy-mopy-roboticke-vysavace.heureka.sk/irobot-roomba-4655989/"],["Zažehlovací vlizelín šírky 90 cm - čierny - 24 g/m2","https://vlizeliny-vateliny.heureka.sk/zazehlovaci-vlizelin-sirky-90-cm-cierny-24-g-m2/"],["Breezy Rollers 2212310","https://topanky-na-kolieskach.heureka.sk/breezy-rollers-2212310_2/"],["ZOPA iBooster i-Size 2022 Night Black","https://podsedaky-do-auta.heureka.sk/zopa-ibooster-i-size-2022-night-black/"],["EpiCafe epigemic instantní nápoj 150 g","https://instantna-kava.heureka.sk/epicafe-epigemic-instantni-napoj-150-g/"],["Compass brašna s povinnou výbavou 91511SK","https://lekarnicky.heureka.sk/compass-brasna-s-povinnou-vybavou-91511sk/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}