Rovus Handy

Príkon
0.5 kW

• , zakúpené v OKAY.sk

• malý spratný

- máme ho v kupelni (2,5x1,5 - kamenný dom) vyhreje ju rýchlo - počas sprchovania, ked vyjdete zo sprchy je v miestnosti už teplo, nemusite ani dopredu nahrievať priestor.
    - vo väčšej miestnosti sme neskúšali, ale je podľa mňa dosť hlučný, neviem ako by sa pri ňom pozeral televizor
    - pre nas do kupelne ideál

• Rýchlo vyhreje priestor
    • Je dosť hlučný

Určite by som odporučila produkt, ale je na krátke vyhrievanie, to znamená - iba doplnok k inému vykurovaniu.

• je to chladič a žráč elektriky a nie ohrievač

darujem ho ako darček svojmu nepriateľovi

Termostat
Príkon
0.5 kW

teplovzdušný ventilátor • príkon 500 W • nastaviteľný termostat od 15 do 32 °C • diaľkové ovládanie • termo-keramická konštrukcia • zapojenie do zásuvky • pre miestnosti do 23 m² • 2 rýchlosti ventilátora • automatické vypnutie

• , zakúpené v OKAY.sk

• malý spratný

- pre nas do kupelne ideál

Výborný pomocník na vykúrenie miestnosti.

• Rýchlo vyhreje. Viete si nastaviť teplotu aj čas ohrievania. A má pohodlné ovládanie cez diaľkový ovládač.
    • trochu hlučnejší, ale ak ho nechcete používať v noci ked spíte, tak v pohode.

Odporúčam

• Rýchlo vyhreje priestor
    • Je dosť hlučný

Naozaj rýchla možnosť vyhriatia miestnosti.
    Som spokojný s výrobkom.

Tento produkt som si vybrala preto, lebo som ho potrebovala v čo najkratšom možnom čase a za najlepšiu cenu na trhu.
    S produktom som spokojná, slúži zatiaľ dobre pre účely, pre ktoré som sa rozhodla zakúpiť si tento produkt.
    Keby mali moji známy záujem o niečo podobné, určite by som im odporučila tento spôsob nákupu.
    Ďakujem!

• je to chladič a žráč elektriky a nie ohrievač

darujem ho ako darček svojmu nepriateľovi

• časovač (1 – 12 hodín),
    • rýchlosť (nízku alebo vysokú),
    • termostat (15 – 32 °C).

Velka spotreba